RHA1C151MCN1GS
DigiKey raktári szám
493-3776-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-3776-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-3776-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RHA1C151MCN1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 22mohm 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RHA1C151MCN1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
322 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3.22 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,264" (6,70mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
16 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm