MOV-14D220K nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Littelfuse Inc.
Similar
TDK
Similar
TDK
22 V 1 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 14mm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MOV-14D220K
DigiKey raktári szám
MOV-14D220K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MOV-14D220K
Leírás
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MOV-14D220K modellek
Kategória
Lökőáram
1 kA
Gyártó
Bourns Inc.
Energia
5J
Csomagolás
Ömlesztve
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
9100 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
14 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
18 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
20 V
Tokozás
Tárcsa 14mm
Varisztor feszültség (tip.)
22 V
Alap típusszám
Varisztor feszültség (max.)
24 V