B72214S0140K151
DigiKey raktári szám
495-B72214S0140K151TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-B72214S0140K151CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72214S0140K151
Leírás
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Részletes leírás
22 V 1 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 14mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
24.2 V
Lökőáram
1 kA
Sorozat
Energia
4J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Kapacitás / frekvencia
9950 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
14 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
18 V
Varisztor feszültség (min.)
19.8 V
Tokozás
Tárcsa 14mm
Varisztor feszültség (tip.)
22 V