B72214S0140K101 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
Raktáron: 1 295
Adatlap
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Bourns Inc.
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Raktáron: 27
22 V 1 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 14mm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B72214S0140K101
DigiKey raktári szám
495-4649-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72214S0140K101
Leírás
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
B72214S0140K101 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
24.2 V
Gyártó
Lökőáram
1 kA
Sorozat
Energia
4J
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
9950 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
14 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
18 V
Varisztor feszültség (min.)
19.8 V
Tokozás
Tárcsa 14mm
Varisztor feszültség (tip.)
22 V