B72214S1140K552 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
22 V 1 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 14mm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B72214S1140K552
DigiKey raktári szám
495-77514-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72214S1140K552
Leírás
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Részletes leírás
Kategória
Lökőáram
1 kA
Gyártó
Energia
4J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kapacitás / frekvencia
10 pF @ 1 kHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. AC feszültség
14 V
Típusjelölés
autóipar
Max. DC feszültség
16 V
Minősítés
AEC-Q200
Varisztor feszültség (min.)
19.8 V
Varisztor feszültség (tip.)
22 V
Tokozás
Tárcsa 14mm
Varisztor feszültség (max.)
24.2 V