B72214S1140K551
DigiKey raktári szám
495-6523-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-6523-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72214S1140K551
Leírás
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Részletes leírás
22 V 1 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 14mm
Kategória
Energia
4J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Kapacitás / frekvencia
10000 pF @ 1 kHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. AC feszültség
14 V
Típusjelölés
autóipar
Max. DC feszültség
16 V
Minősítés
AEC-Q200
Varisztor feszültség (min.)
19.8 V
Varisztor feszültség (tip.)
22 V
Tokozás
Tárcsa 14mm
Varisztor feszültség (max.)
24.2 V