929850-01-12-RB
DigiKey raktári szám
929850-01-12-RB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929850-01-12-RB
Leírás
CONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
929850-01-12-RB modellek
30,0µin (0,76µm)
Szigetelés magassága
0,325" (8,25mm)
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
Villás
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
2A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
1500V