929647-09-12-I
DigiKey raktári szám
3M156537-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929647-09-12-I
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,235" (5,97mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,145" (3,68mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,480" (12,19mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Poliészter, üvegszálas
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
2,5A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 94
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 1051
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 2211
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Raktáron: 597
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM