929550-01-12-EU
DigiKey raktári szám
929550E-01-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929550-01-12-EU
Leírás
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 12 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Raktáron: 699
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Más hossz
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 520
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 4000
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Raktáron: 609
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Raktáron: 5579
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM