929550-01-12-I
DigiKey raktári szám
929550-01-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929550-01-12-I
Leírás
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 12 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
929550-01-12-I modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Poliészter, üvegszálas
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Raktáron: 188
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Más hossz
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Raktáron: 27
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 324
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 2684
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM