929400-01-12-RK
DigiKey raktári szám
929400E-01-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929400-01-12-RK
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,535" (13,59mm)
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Raktáron: 298
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Más hossz
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Raktáron: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Raktáron: 1303
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM