929850-01-12-RA
DigiKey raktári szám
929850E-01-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929850-01-12-RA
Leírás
CONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,325" (8,25mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
Villás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
2A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
1500V
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT), Poliészter, üvegszálas
Sorok száma
1
Érintkező formája
négyzet
Rögzítés módja
Furatszerelt
Érintkező anyaga
rézötvözet
Végződtetés
Alap típusszám
Rögzítés módja
push-pull
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 251
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN RCPT 1POS GOLD PCB
Raktáron: 4008
CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 4243
CONN RCPT 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 GOLD PCB