929835-01-36-RK
DigiKey raktári szám
3M156872-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929835-01-36-RK
Leírás
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 36 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
929835-01-36-RK modellek
Párosított érintkező hossza
0,235" (5,97mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Szigetelés magassága
0,115" (2,92mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Raktáron: 2 832
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 2223
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Raktáron: 505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM