929870-01-36-RA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 309
Raktáron: 47
36 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
929870-01-36-RA
DigiKey raktári szám
929870-01-36-RA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929870-01-36-RA
Leírás
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
929870-01-36-RA modellek
10,0µin (0,25µm)
Szigetelés magassága
0,150" (3,81mm)
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
Villás
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Névleges áram (Amper)
1A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
1000V