929850-01-36-RA
929850-01-36-RA
929850-01-36-RA
DigiKey raktári szám
929850E-01-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929850-01-36-RA
Leírás
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
36 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
929850-01-36-RA modellek
Szigetelés magassága
0,325" (8,25mm)
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2A
Névleges feszültség
1500V
További információk
Raktáron: 4 608
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN RCPT 1POS GOLD PCB
Raktáron: 4008
CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 GOLD PCB