929974-01-36-RK
929974-01-36-RK
929974-01-36-RK
DigiKey raktári szám
929974E-01-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929974-01-36-RK
Leírás
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
36 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt ón
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
929974-01-36-RK modellek
Szigetelés magassága
0,325" (8,25mm)
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2A
Névleges feszültség
1500V
További információk
Raktáron: 2 760
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Raktáron: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Raktáron: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB