929984-01-36-RK
DigiKey raktári szám
3M157430-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929984-01-36-RK
Leírás
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
36 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt ón
EDA / CAD modellek
929984-01-36-RK modellek
Szigetelés magassága
0,150" (3,81mm)
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
1A
Névleges feszültség
1000V