929700-11-36-RK
DigiKey raktári szám
3M156409-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929700-11-36-RK
Leírás
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 36 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
929700-11-36-RK modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,543" (13,80mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
200,0µin (5,08µm)
Raszter (párosított rész)
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
2,5A