929647-04-36-I
929647-04-36-I
929647-04-36-I
DigiKey raktári szám
3M156520-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929647-04-36-I
Leírás
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 36 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
929647-04-36-I modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,235" (5,97mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,510" (12,95mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,845" (21,46mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Raktáron: 481
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 3564
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM