929400-01-36-RK
DigiKey raktári szám
929400E-01-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929400-01-36-RK
Leírás
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 36 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
929400-01-36-RK modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,535" (13,59mm)
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Raktáron: 1 210
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Raktáron: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM