BZX84J-C4V7,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Diodes Incorporated
In Stock: 1 284
Datasheet
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
In Stock: 45
Rohm Semiconductor
Zener Diode 4.7 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F