16M20P2/49SMT
DigiKey raktári szám
3155-16M20P2/49SMTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3155-16M20P2/49SMTCT-ND - Vágott szalag (CT)
3155-16M20P2/49SMTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
16M20P2/49SMT
Leírás
CRYSTAL 16MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 20pF 40 Ohms HC-49/US
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
HC-49/US
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,449" H. x 0,189" Sz. (11,40mm x 4,80mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,165" (4,20mm)