ECS-160-20-5PX-TR
DigiKey raktári szám
XC1282TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1282CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1282DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-160-20-5PX-TR
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 20pF 40 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ECS-160-20-5PX-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Frekvencia
16 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,189" Sz. (11,40mm x 4,80mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm