16M20P2/49US
DigiKey raktári szám
3155-16M20P2/49US-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
16M20P2/49US
Leírás
CRYSTAL 16MHZ 20PF DIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 20pF 40 Ohms HC-49/US
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
HC-49/US
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,453" H. x 0,183" Sz. (11,50mm x 4,65mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)