XRCGA16M000F5A2AR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGA16M000F5A2AR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGA16M000F5A2AR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGA16M000F5A2AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGA16M000F5A2AR0
Leírás
CRYSTAL 16.0MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±50ppm kristály 6pF 350 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
6pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
350 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±150ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±50ppm