CC0603JPX7R0BB102 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
YAGEO
Raktáron: 0
Adatlap
YAGEO
Raktáron: 16 500
Adatlap
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
Murata Electronics
1000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0603JPX7R0BB102
DigiKey raktári szám
13-CC0603JPX7R0BB102TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0603JPX7R0BB102
Leírás
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)