GCM188R72A102JA37D
DigiKey raktári szám
490-GCM188R72A102JA37DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCM188R72A102JA37D
Leírás
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GCM188R72A102JA37D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)