C0603X102J1RECTU megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
1000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603X102J1RECTU
DigiKey raktári szám
399-C0603X102J1RECTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603X102J1RECTU
Leírás
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C0603X102J1RECTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)