CC0603JRX7R0BB102
DigiKey raktári szám
13-CC0603JRX7R0BB102TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-CC0603JRX7R0BB102CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-CC0603JRX7R0BB102DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0603JRX7R0BB102
Leírás
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CC0603JRX7R0BB102 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)