0603B562J500CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 507
Adatlap
KEMET
Raktáron: 123 787
Adatlap
Raktáron: 0
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
5600 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603B562J500CT
DigiKey raktári szám
1292-0603B562J500CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603B562J500CT
Leírás
CAP CER 5600PF 50V X7R 0603
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603B562J500CT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)