GCM188R71H562JA37J megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 3 930
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Similar
KEMET
5600 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GCM188R71H562JA37J
DigiKey raktári szám
GCM188R71H562JA37J-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCM188R71H562JA37J
Leírás
CAP CER 5600PF 50V X7R 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GCM188R71H562JA37J modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)