GMC10X7R562J50NT
DigiKey raktári szám
4713-GMC10X7R562J50NTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-GMC10X7R562J50NTCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-GMC10X7R562J50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMC10X7R562J50NT
Leírás
CAP0603 X7R 5600PF 5% 50V
Részletes leírás
5600 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)