C0603T562J5RCCTU
DigiKey raktári szám
399-C0603T562J5RCCTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603T562J5RCCTU
Leírás
CAP CER 0603
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5600 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0603T562J5RCCTU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
COTS
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)