VJ0603A102JXXPW1BC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 3 550
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 96
Similar
Similar
1000 pF ±5% 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0603A102JXXPW1BC
DigiKey raktári szám
VJ0603A102JXXPW1BC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0603A102JXXPW1BC
Leírás
CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0603A102JXXPW1BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)