VJ0603A102FXXCW1BC nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 3 395
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
TDK
TDK
YAGEO
Similar
KEMET
Similar
Walsin Technology Corporation
1000 pF ±1% 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)