ADM7170ACPZ-4.2-R7
DigiKey raktári szám
505-ADM7170ACPZ-4.2-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADM7170ACPZ-4.2-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADM7170ACPZ-4.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADM7170ACPZ-4.2-R7
Leírás
IC REG LIN 4.2V 500MA 8-LFCSP-WD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA / CAD modellek
ADM7170ACPZ-4.2-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
2 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
5.1 mA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Gyártói tokozás
8-LFCSP-WD (3x3)
Kimeneti feszültség (min.)
4,2V