VJ0603A102GXAPW1BC
DigiKey raktári szám
720-VJ0603A102GXAPW1BCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-VJ0603A102GXAPW1BCCT-ND - Vágott szalag (CT)
720-VJ0603A102GXAPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0603A102GXAPW1BC
Leírás
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VJ0603A102GXAPW1BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)