KGM15ACG1E102FM megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
KEMET
Raktáron: 978 245
Adatlap
Direct
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Ehhez nincs kép: KGM15ACG1E102FM
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
KGM15ACG1E102FM
DigiKey raktári szám
478-KGM15ACG1E102FMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
KGM15ACG1E102FM
Leírás
CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±1% 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
KGM15ACG1E102FM modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Tűrés
±1%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)