C1608C0G1H102F080AA
DigiKey raktári szám
445-5371-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-5371-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-5371-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608C0G1H102F080AA
Leírás
CAP CER 1000PF 50V C0G 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±1% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C1608C0G1H102F080AA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±1%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)