C1608C0G2A102F080AA
DigiKey raktári szám
445-5379-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-5379-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-5379-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608C0G2A102F080AA
Leírás
CAP CER 1000PF 100V C0G 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±1% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1608C0G2A102F080AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±1%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)