Ehhez nincs kép: SMAJ16CA-E3/61
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMAJ16CA-E3/61
DigiKey raktári szám
SMAJ16CA-E3/61GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ16CA-E3/61GICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ16CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ16CA-E3/61
Leírás
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26V bilincs 15,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ16CA-E3/61 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
15,4A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
16V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
17,8V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
26V