GYB1J470MCQ1GS
DigiKey raktári szám
GYB1J470MCQ1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-GYB1J470MCQ1GSCT-ND - Vágott szalag (CT)
493-GYB1J470MCQ1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GYB1J470MCQ1GS
Leírás
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 63V SMD
Részletes leírás
47 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 40mohm 10000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Felhasználás
autóipar
Búgóáram (alacsony frekvencián)
240 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.6 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
63 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C