IPT012N06NATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPT012N06NATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPT012N06NATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPT012N06NATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPT012N06NATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 60V 240A 8HSOF
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 240A (Tc) 214W (Ta) Felületszerelt PG-HSOF-8-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPT012N06NATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,3V / 143µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
124 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
9750 pF @ 30 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
214W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
PG-HSOF-8-1
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,2mohm / 100A, 10V