S12CM-M3/I
DigiKey raktári szám
112-S12CM-M3/ITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-S12CM-M3/ICT-ND - Vágott szalag (CT)
112-S12CM-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S12CM-M3/I
Leírás
RECTIFIER, 12A, 1000V, STANDARD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 1000 V 2A Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 µs
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 1000 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
79pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
1000 V
Rögzítés módja
Vezetési áram (Io)
2A
Tokozás
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 12 A
Gyártói tokozás
DO-214AB (SMC)
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C