2822HC50-RTR
DigiKey raktári szám
283-2822HC50-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-2822HC50-RTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-2822HC50-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2822HC50-RTR
Leírás
FUSE BOARD MOUNT 50A 72VDC 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 A AC 72 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, J-kivezetés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2822HC50-RTR modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
Gyrt.
Névleges DC feszültség
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1kA
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cURus, UL
Rögzítés módja
Felületszerelt
Méretek
0,299" H. x 0,236" Sz. x 0,173" M. (7,60mm x 6,00mm x 4,40mm)