BZX84C5V1-E3-08
DigiKey raktári szám
BZX84C5V1-E3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84C5V1-E3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84C5V1-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C5V1-E3-08
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 300 mW ±5,88% Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Tűrés
±5,88%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
300 mW