BZX84C5V1-7-F
DigiKey raktári szám
BZX84C5V1-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84C5V1-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84C5V1-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C5V1-7-F
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 300 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms