BZX84C5V1LT3G
DigiKey raktári szám
BZX84C5V1LT3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84C5V1LT3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84C5V1LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C5V1LT3G
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 250 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84C5V1LT3G modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
250 mW