BZX84C5V1
DigiKey raktári szám
5245-BZX84C5V1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C5V1
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84C5V1 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Csomagolás
Csík
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
300 mW