CMF552K1500FHRE elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 481
Raktáron: 90
Similar
Stackpole Electronics Inc
2.15 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF552K1500FHRE
DigiKey raktári szám
CMF552K1500FHRE-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF552K1500FHRE
Leírás
RES 2.15K OHM 1/2W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF552K1500FHRE modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)